6. 6. 2022

TERIBEAR hýbe Prahou se vrací!

Milí kamarádi, už je to jisté, TERIBEAR se vrací!

A hned teď vám můžeme prozradit, že tentokrát se znovu potkáme – v září totiž rozhýbeme Prahu! Opět se uvidíme v parku na Letné!

Tereza Maxová a její nadace letos oslaví 25. výročí práce pro opuštěné a ohrožené děti, a tak je docela příhodné, že se i s naším sportovně charitativním happeningem vrátíme tam, kde to před osmi lety všechno začalo. A budeme moc rádi, když nám jako v minulých letech zachováte přízeň, a půjdete do toho s námi. Protože bez vás, našich medvědích borců, by to nešlo.

Stačí přijít kdykoli mezi 12. – 18. zářím na Letnou a zdolat náš interaktivní okruh chůzí či během nebo třeba procházkou s kočárkem. Nonstop, tj. v kteroukoli denní či noční hodinu, po dobu sedmi dnů, má každý příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Stačí se registrovat, pořídit si čip a každé kolečko proměníme ve finanční pomoc pro opuštěné a znevýhodněné děti. Brzy se dozvíte víc.

Konec gaučingu, konec izolace, v září pojďme všichni sportovat na Letnou! My už se na happening TERIBEAR hýbe Prahou 2022, kde může pomáhat každý, moc těšíme!

Více již brzy na www.teribear.cz