12. 9. 2022

TERIBEAR hýbe Prahou – je odstartováno!

V pondělí 12. září byl odstartován již osmý ročník sportovně charitativního happeningu s názvem TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima den s medvědem: powered by ŠKODA AUTO. Akce probíhá na pražské Letné, nonstop, až do neděle 18. září, kdy v 16 hodin končí. Podpořit dobrou věc a zapojit se může kdokoli, svým vlastním pohybem, ať už chůzí či během. Za každý zdolaný kilometr na 1,3 km dlouhé TERIBEAR trati věnují partneři 25 Kč na vámi zvolený příběh pomoci. Akce je naprosto bezlimitní, jediným předpokladem je chuť pomáhat. Po dvou letech, kdy akce probíhala kvůli covidovým omezením online, se happening opět vrací na Letnou, kde byl před 8 lety odstartován první ročník.

Každý zdolaný kilometr pomoci, ať už chůzí či během, promění partneři akce na 25 korun, které pomůžou konkrétním příběhům. Je jedno, zda kilometry zdoláte rychlým během, pomalou procházkou nebo vyrazíte na TERIBEAR trať třeba s kočárkem. Každý krok se počítá a nezáleží na jeho rychlosti. Akce je určena všem, od těch nejmenších, kteří můžou dorazit třeba s prarodiči. Důležitá je jen chuť se zapojit.

Více o tom, jak se do akce zapojit, naleznete na www.teribear.cz .

A co když nejsem sportovní typ?

Nevyhovuje vám pohyb? Nebo se nemůžete v září dostavit na Letnou? Rádi byste pomáhali ohroženým dětem kdykoliv po celý rok? Máme pro vás dobrou zprávu. Do sbírky Friends of TERIBEAR – https://friendsofteribear.teribear.cz/  může přispět každý. Kdykoliv. Kdekoliv. Právě teď. Jeden za všechny, všichni za TERIBEARa! Vy, kamarádi TERIBEARa, pomáháte měnit lidské osudy. Díky z celého medvědího srdce!

Akce by nebyla možná bez podpory partnerů, kterým ze srdce děkujeme!

Generální partner: ŠKODA AUTO
Generální mediální partner: Mediální skupina MAFRA
Ve spolupráci s: Prima
Hlavní partner: ING
Partneři: BAAGL, DEK Stavebniny, Renomia,
STŘÍDA SPORT oficiální distributor hokejového vybavení CCM
Produkční zajištění: C-IN, ET production
Technology partners: Gaben, SmartFP, T.R.I., T-servis
Social media partnerSocialsharks
Partneři pro pohyb: Accenture, Portu, Hlavní město Praha, PPL , Travelport
Partneři osvěžení: Coca-Cola, Costa Coffee, PICKWICK
S mediální podporou: Dnes, Expats.cz, iDnes Premium, Metro, OnaDnes.cz, Žena a život, Prima Ženy
Dále děkujeme: Bird & Bird, Blue Gekko, Bohemia Sekt,  Brand Concept, OSA, Pražské vodovody a kanalizace, PRE, SEGRO