19. 7. 2023

TERIBEAR happening – září 2023

Milá teribeaří rodino,

Těšíte se na září? Anoo? My též! Devátý ročník už totiž klepe na dveře.

Letos akce proběhne pod názvem Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem, což je virtuální verze sportovně – charitativního happeningu TERIBEAR hýbe Prahou, jehož výtěžek adresně pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem. Všem, kdo chtějí pomoci pohybem, nabízí nenáročnou a neomezenou možnost, ať už chůzí nebo během sbírat kilometry pro dobrou věc. Je to tak snadné. Chce to především chuť někomu pomoci a přidat se k TERIBEAR rodině, která proměňuje kilometry na pomoc potřebným.  Díky technickému řešení – viRACE a chytrým telefonům/hodinkám je tento happening skutečně bez limitů a je dost možné, že překročí i hranice ČR. 😊

Startujeme již ve čtvrtek 14. září a zapojit se můžete kdykoli od zahájení akce, nonstop, až do soboty 23. září. Princip akce zůstává stejný, v kteroukoliv denní či noční dobu můžete svým vlastním pohybem, ať už chůzí či během, pomáhat ostatním. Za každý zdolaný kilometr věnují partneři 20 Kč na vámi zvolený příběh pomoci.

Pro ty, kteří preferují komunitní formát akce máme dobrou zprávu. 13. září se v Lesoparku Štěpánka v Mladé Boleslavi uskuteční jednodenní charitativní akce TERIBEAR hýbe Mladou Boleslaví: powered by ŠKODA AUTO.

Více informací již brzy na www.teribear.cz

Těšíme se na vás!