29. 6. 2024

Nová tvář v nadaci: představujeme vám koordinátorku Martinu!

Po krásných 15 letech spolupráce jsme se rozloučili s kolegyní Petrou Zapletalovou, která se vydává za novou životní etapou do zahraničí. Přejeme jí hodně štěstí! A v našem týmu srdečně vítáme novou koordinátorku marketingu a provozu Martinu Špíškovou.

„Během uplynulých 10 let jsem byla součástí produkční a eventové agentury i cestovní kanceláře s velkou komunitou dobrodruhů a aktivních cestovatelů. Byla to skvělá škola, díky této různorodé práci jsem nabrala spoustu zkušeností jak z cestovního ruchu, tak z marketingu, účetnictví, event managementu a administrativy. Asi to byl osud, který mi do cesty přihrál volné místo v nadaci zrovna v době, kdy jsem se rozmýšlela, jakým směrem se dál vydat. Už teď jsem hrdá, že mohu být členem týmu nesmírně empatických a šikovných lidí, srdcařů, kteří dělají tak záslužnou činnost, jakou je pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem. Moc se na tuto novou kapitolu a spolupráci těším,“ říká Martina.

Právě její hlas se ozve na druhém konci linky, pokud zavoláte k nám do nadace, a ráda vám poradí, na koho se s vaším dotazem obrátit. Brzy se s Martinou budete moci setkávat i na našich akcích a výjezdech. Už se moc těšíme!